Faller - Set tunnelingangen
- EAN: 4104090029340
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dompel jezelf onder in de wereld van modeltreinen en voeg realisme toe aan je baan met deze Faller Set tunnelingangen. De set bevat 2 enkelsporige en 2 dubbelsporige tunnelportalen, die perfect zijn voor bovenleiding. Met extra muurdelen voor inbouw, kun je de perfecte tunnel creëren die past bij jouw modelspoorweglandschap.
De tunnelingangen zijn van hoge kwaliteit en gedetailleerd ontworpen door Faller, een gerenommeerd merk op het gebied van modelspoorwegaccessoires. Het gebruik van metaal als materiaal zorgt voor duurzaamheid en realisme, waardoor je tunnel er authentiek uitziet.
Of je nu een beginner bent in de wereld van modelbouw of een doorgewinterde professional, deze Faller Set tunnelingangen voegt zeker een uniek element toe aan je collectie. Met de neutrale kleur en universele taalinstructies is deze set geschikt voor modelbouwers van alle niveaus.
Voeg een vleugje authenticiteit en detail toe aan je modelspoorweg met deze Faller Set tunnelingangen. Creëer een prachtige scène op je baan en laat je verbeelding de vrije loop met deze hoogwaardige tunnelportalen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Set tunnelingangen kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Set tunnelingangen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Set tunnelingangen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Faller - Set tunnelingangen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090029340 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 99999 g |
EAN
| EAN | 4104090029340 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Set tunnelingangen aankoopt