Faller - Pension Edelweiß
- EAN: 4104090022358
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller - Pension Edelweiß is een prachtige toevoeging aan uw Modelspoorbaan in schaal N. Dit modelgebouw van metaal, met neutrale kleuren en een gedetailleerd ontwerp, voegt een vleugje authenticiteit toe aan uw modelbaan.
Het bouwpakket is eenvoudig te monteren en bevat universele instructies in verschillende talen. Het gebouw is perfect voor decoratie en voegt een uniek element toe aan de omgeving van uw modelspoorweg. De verpakking heeft afmetingen van 14.10 cm x 4.30 cm x 22.50 cm en weegt 173 g.
Met de Faller - Pension Edelweiß creëert u een sfeervolle en realistische setting op uw modelspoorbaan. Het gebouw is van hoge kwaliteit en zorgt voor urenlang plezier bij het bouwen en observeren van uw treinbaan. Breng uw modelspoorbaan tot leven met dit prachtige modelbouwdecoratiestuk.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Pension Edelweiß kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Pension Edelweiß te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Pension Edelweiß bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,92 voor Faller - Pension Edelweiß is gemeten op 29-10-2025. De hoogste prijs was € 45,99 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,07. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090022358 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 14.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 173 g |
EAN
| EAN | 4104090022358 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Pension Edelweiß aankoopt