Faller - Oude Raadhuis Lindau
- EAN: 4104090309022
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Faller Oude Raadhuis Lindau is een prachtige toevoeging aan jouw modelspoorbaan in schaal H0. Met zijn bonte kleuren en gedetailleerde afwerking is dit gebouw een echte eyecatcher.
Dit modelbouwdecoratie van Faller is gemaakt van hoogwaardig metaal en heeft een CE-markering, wat betekent dat het voldoet aan alle veiligheidseisen. De verpakking heeft een breedte van 27.60 cm, een hoogte van 7.10 cm en een lengte van 39.20 cm.
Met een gewicht van 1055 g is dit Oude Raadhuis Lindau een stevig en duurzaam stuk voor op jouw modelspoorbaan. Het personage van toepassing is niet van toepassing, waardoor dit gebouw in diverse settings past.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Oude Raadhuis Lindau kopen voor de prijs van € 85,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Oude Raadhuis Lindau te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Oude Raadhuis Lindau bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 85,94 voor Faller - Oude Raadhuis Lindau is gemeten op 16-02-2025. De hoogste prijs was € 96,25 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,31. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090309022 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | bont |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Duits Nederlands |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 27.60 cm |
| Verpakking hoogte | 7.10 cm |
| Verpakking lengte | 39.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1055 g |
EAN
| EAN | 4104090309022 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Oude Raadhuis Lindau aankoopt