Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090802509
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 is een leuke toevoeging aan de modelspoor hobby voor kinderen en volwassenen. Met dit bouwpakket kunnen landschappen tot leven komen met realistische geluidseffecten. Het merk Faller staat bekend om zijn kwaliteit en dit product voldoet zeker aan de verwachtingen. Met een EAN-code van 4104090802509 is dit bouwpakket eenvoudig te identificeren. Het is geschikt voor schaal H0, wat ideaal is voor modelspoorliefhebbers.
Dit product is CE gemarkeerd en vervaardigd van hoogwaardig kunststof in neutrale kleuren. Het bevat geen personages en de taal van de handleiding is universeel. Met een gewicht van slechts 19 gram en verpakkingsafmetingen van 0 cm x 0 cm x 0 cm is dit bouwpakket handig en compact. Perfect voor het bouwen van straatdecors en het toevoegen van detail aan modelspoorlandschappen.
Met dit Minisound-effect Barking dogs bouwpakket voeg je een uniek element toe aan jouw modelspoorbaan. Het realistische geluid van blaffende honden zorgt voor een extra dimensie en brengt het landschap tot leven. De geluidscoulisse kan eenvoudig worden geactiveerd via relais of een schakelaar en werkt op zowel 16V AC als 12V DC.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 26,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090802509 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 19 g |
EAN
| EAN | 4104090802509 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Minisound effect Barking dogs - FA180250 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt