Faller - Locomotiefdepot-set locomotievenloods - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090221133
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller komt met een prachtige nieuwe versie van hun Locomotiefdepot-set locomotievenloods. Deze driedelige locomotievenloods in vakwerkstijl is voorzien van een watertoren aan de achterzijde en is geschikt voor locomotieven tot een lengte van 162 mm over de buffers. De deurhoogte bedraagt 36 mm, waardoor verschillende locomotieven hier moeiteloos kunnen worden gestald.
Deze modelbouwset valt onder de schaal N en is perfect voor liefhebbers van modeltreinen in deze schaal. Daarnaast is deze set van het merk Faller en heeft het EAN-nummer 4104090221133. Dit zorgt voor duidelijkheid en gemak bij de aanschaf en registratie van dit product.
De locomotiefdepot-set locomotievenloods is van hoogwaardige kwaliteit en voldoet aan de CE-markering. De neutrale kleur en het gebruik van metaal als materiaal zorgen voor een realistische uitstraling. Bovendien is dit bouwpakket geschikt voor het bouwen van decoraties voor modelspoorbanen, waardoor het een waardevolle toevoeging is voor elke verzamelaar of hobbyist.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Locomotiefdepot-set locomotievenloods - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 41,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Locomotiefdepot-set locomotievenloods - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Locomotiefdepot-set locomotievenloods - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,99 voor Faller - Locomotiefdepot-set locomotievenloods - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 45,98 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090221133 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 12.60 cm |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 432 g |
EAN
| EAN | 4104090221133 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Locomotiefdepot-set locomotievenloods - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt