Faller - LED Street light. lampposts. 3 pcs. - FA180101 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090801014
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller LED straatverlichting is de perfecte toevoeging aan je modelspoorlandschap of stadsscène. Met dit bouwpakket van 3 moderne gebogen straatlantaarns met twee armen, heb je de mogelijkheid om straten en industriegebieden tot leven te brengen. De masten zijn gemaakt van duurzaam metaal en de hoogte van de lantaarns kan naar wens worden aangepast.
Deze set is van het merk Faller en heeft het modelspoorschaal H0, waardoor het ideaal is voor H0 - 1:87 H0 schaalmodellen. De straatverlichting heeft een neutrale kleur en is gemaakt van hoogwaardig kunststof, waardoor het CE-markering heeft en geschikt is voor verschillende modelbouwdecoraties.
De afmetingen van de verpakking zijn: hoogte 10 cm, breedte 0 cm en lengte 0 cm. Het totale gewicht van het bouwpakket is 0 g. De handleiding van dit product is universeel en gemakkelijk te volgen voor zowel beginners als ervaren hobbyisten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - LED Street light. lampposts. 3 pcs. - FA180101 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - LED Street light. lampposts. 3 pcs. - FA180101 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - LED Street light. lampposts. 3 pcs. - FA180101 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,99 voor Faller - LED Street light. lampposts. 3 pcs. - FA180101 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,66 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,67. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090801014 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 4104090801014 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - LED Street light. lampposts. 3 pcs. - FA180101 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt