Faller - LED Street light. lamppost. 3 pcs. - FA180100 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090801007
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verlicht je modelspoorlandschap met deze Faller LED-straatverlichting, bestaande uit 3 stuks lamppalen. Met het FA180100 bouwpakket kunnen kinderen hun hobby verder uitbreiden met het bouwen van stadsscènes en straten. De moderne gebogen straatlantaarns zijn perfect om stadslandschappen en industriële taferelen vorm te geven. De metalen mast en de gedetailleerde afwerking zorgen voor een realistische uitstraling.
Dit modelbouwpakket van Faller, met EAN-code 4104090801007, is gemaakt op schaal H0 (1:87) en is geschikt voor bouwers van alle niveaus. De neutrale kleur en het gebruik van hoogwaardig kunststof maken deze straatverlichting een duurzame toevoeging aan je modelbaan. De handleiding is universeel, waardoor het eenvoudig is om de lantaarns in elkaar te zetten en te installeren.
De verpakking van de Faller LED-straatverlichting heeft een breedte van 0 cm, een hoogte van 9.50 cm en een gewicht van 0 g. De CE-markering garandeert de veiligheid van dit product, terwijl het ontbreken van specifieke personages zorgt voor een brede inzetbaarheid op verschillende modelspoorbanen. Creëer sfeer en detail op jouw modelspoorbaan met deze kwalitatieve straatverlichting van Faller.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - LED Street light. lamppost. 3 pcs. - FA180100 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - LED Street light. lamppost. 3 pcs. - FA180100 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - LED Street light. lamppost. 3 pcs. - FA180100 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Faller - LED Street light. lamppost. 3 pcs. - FA180100 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 30-11-2024. De hoogste prijs was € 24,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090801007 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 4104090801007 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - LED Street light. lamppost. 3 pcs. - FA180100 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt