Faller - Ijzeren hek met betonpalen
- EAN: 4104090804329
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Faller Ijzeren hek met betonpalen bouwpakket is perfect voor het creëren van realistische hekken op je modelspoorbaan. Met inbegrip van 400 cm staaldraad en 80 betonpalen, biedt dit bouwpakket alle benodigdheden om gedetailleerde en authentieke hekken te maken die een prachtige aanvulling vormen op je modelbaan in schaal H0.
Als onderdeel van de Faller collectie voldoet dit product aan de hoogste standaarden van kwaliteit en vakmanschap. Het materiaal, metaal, zorgt voor duurzaamheid en realisme, waardoor je modelspoorweg tot leven komt.
Dit modelbouwdecoratie item is ontworpen met oog voor detail en is gemakkelijk in elkaar te zetten dankzij de heldere en universele taalinstructies. Met de neutrale kleur past het hek met betonpalen perfect in elke omgeving op je modelspoorbaan.
De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van 0 cm, en weegt slechts 26 g, waardoor het gemakkelijk te hanteren en op te bergen is. Het CE-markering garandeert de veiligheid en kwaliteit van dit product, waarbij de EAN-code 4104090804329 de authenticiteit bevestigt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Ijzeren hek met betonpalen kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Ijzeren hek met betonpalen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Ijzeren hek met betonpalen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Faller - Ijzeren hek met betonpalen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,98 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090804329 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 26 g |
EAN
| EAN | 4104090804329 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Ijzeren hek met betonpalen aankoopt