Faller - Dog rose coffee cups Carousel - FA140335 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090403355
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller Dog Rose koffiekopjes Carrousel, model FA140335, is een prachtige toevoeging aan de modelbouwcollectie van elk kind. Deze bouwset biedt urenlang plezier en uitdaging en is geschikt voor kinderen van verschillende leeftijden. Met modelverf en accessoires kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten en het gedetailleerde model tot leven brengen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Dog rose coffee cups Carousel - FA140335 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Dog rose coffee cups Carousel - FA140335 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Dog rose coffee cups Carousel - FA140335 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,99 voor Faller - Dog rose coffee cups Carousel - FA140335 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 03-03-2025. De hoogste prijs was € 56,94 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090403355 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 27.60 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 38.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 616 g |
EAN
| EAN | 4104090403355 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Dog rose coffee cups Carousel - FA140335 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt