Faller - Brug met stalen liggers - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090029159
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller Brug met stalen liggers is een uitdagende modelbouwset die perfect is voor kinderen die graag creatief bezig zijn. Met dit bouwpakket kunnen kinderen hun eigen landschapsarchitectuur creëren en hun modelspoorbaan uitbreiden. De brug heeft een schaal van 1:220 Z en wordt geleverd met 8 betonnen pijlers die op twee verschillende manieren kunnen worden gebouwd. De doorrijhoogte zonder pijlers is 32 mm, waardoor treinen er gemakkelijk onderdoor kunnen rijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Brug met stalen liggers - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Brug met stalen liggers - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Brug met stalen liggers - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Faller - Brug met stalen liggers - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 25-09-2025. De hoogste prijs was € 28,99 op 06-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal Z |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090029159 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 2.50 cm |
| Verpakking hoogte | 4.70 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 67 g |
EAN
| EAN | 4104090029159 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Brug met stalen liggers - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt