Faller - Brandstofopslag ARAL - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090304867
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller Brandstofopslag ARAL is een schaal H0 modelspoorschaal gebouwdecoratie van het merk Faller. Deze kleine Aral tankinstallatie bestaat uit twee liggende en drie staande opslagtanks, die toegankelijk zijn via trappen en platforms. De tankinstallatie is een geweldige toevoeging aan elke modelspoorbaan of diorama, en zorgt voor een realistische uitstraling. Met de neutrale kleur en het metaalmateriaal past deze Brandstofopslag perfect bij verschillende landschappen en settings.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Brandstofopslag ARAL - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 53,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Brandstofopslag ARAL - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Brandstofopslag ARAL - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 46,99 voor Faller - Brandstofopslag ARAL - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 07-02-2025. De hoogste prijs was € 61,99 op 08-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090304867 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 27.60 cm |
| Verpakking hoogte | 5.60 cm |
| Verpakking lengte | 38.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 666 g |
EAN
| EAN | 4104090304867 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Brandstofopslag ARAL - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt