Faller - Botenhuis
- EAN: 4104090002848
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Faller Botenhuis is een prachtige toevoeging aan elke modelspoorbaan in schaal H0. Het merk Faller staat bekend om zijn oog voor detail en dat is zeker terug te zien in dit model. Met een lengte van 8.50 cm, een breedte van 6.40 cm en een hoogte van 5.20 cm past dit botenhuis perfect in elke modelspoor setting. Gemaakt van hoogwaardig metaal en in neutrale kleuren, past dit gebouw gemakkelijk in elke omgeving.
Dit modelbouwdecoratie is voorzien van een CE markering en wordt geleverd met universele taal instructies. Het gewicht van de verpakking is slechts 32 g, waardoor het eenvoudig te hanteren is. Het botenhuis is een perfecte keuze voor modelbouwers die op zoek zijn naar authentieke details voor hun baan. Met het EAN-nummer 4104090002848 is de authenticiteit van dit Faller Botenhuis gegarandeerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Botenhuis kopen voor de prijs van € 32,22. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Botenhuis te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Botenhuis bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,89 voor Faller - Botenhuis is gemeten op 03-04-2025. De hoogste prijs was € 38,73 op 15-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090002848 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 6.40 cm |
| Verpakking hoogte | 5.20 cm |
| Verpakking lengte | 8.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 32 g |
EAN
| EAN | 4104090002848 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Botenhuis aankoopt