Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090302832
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Faller Boten en surfplanken set kunnen kinderen een zomerse dag aan het strand nabootsen. De set bestaat uit 3 waterfietsen, roeiboten, kajaks, rubberboten, surfplanken en luchtbedden. Dit bouwpakket van Faller is een leuke toevoeging aan elke modelbaan in schaal H0.
Deze set, met het merk Faller en EAN 4104090302832, bevat gedetailleerde en realistische modelbouwdecoratie. De materialen, zoals metaal, zorgen voor duurzaamheid en een prachtige afwerking. De neutrale kleuren passen perfect in elke modelbaanomgeving.
Met CE-markering en duidelijke universele instructies is deze set veilig en gemakkelijk te gebruiken. De afmetingen van de verpakking zijn 0 cm bij 0 cm bij 0 cm en het gewicht is 78 g, waardoor het product handig is op te bergen en te verplaatsen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 24,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
- Op dit moment is Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 28,89 op 21-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 10,90. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090302832 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 78 g |
EAN
| EAN | 4104090302832 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Boten en surfplanken - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt