Faller - Betonnen brugpijlers
- EAN: 4104090005382
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller Betonnen brugpijlers zijn een perfecte aanvulling op jouw Modelspoorschaal H0 treinbaan. Deze set van Faller bevat realistisch vormgegeven betonnen brugpijlers die zorgen voor een authentieke uitstraling.
Het merk Faller staat bekend om zijn hoogwaardige kwaliteit en dat is zeker terug te zien in deze set. De brugpijlers hebben een neutrale kleur en zijn gemaakt van duurzaam metaal, waardoor ze lang meegaan en jarenlang plezier bieden.
De afmetingen van de verpakking zijn 14.10 cm in de breedte, 4.10 cm in de hoogte en 22.10 cm in de lengte. Met een gewicht van 187 g zijn de brugpijlers eenvoudig te hanteren en te plaatsen op jouw modelbaan.
De Faller Betonnen brugpijlers zijn perfect geschikt voor modelbouwdecoratie in de vorm van een gebouw. De universele taalhandleiding maakt het eenvoudig om de brugpijlers in elkaar te zetten en te integreren in jouw modelspoorlandschap.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Betonnen brugpijlers kopen voor de prijs van € 35,67. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Betonnen brugpijlers te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Betonnen brugpijlers bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,92 voor Faller - Betonnen brugpijlers is gemeten op 28-10-2025. De hoogste prijs was € 50,99 op 20-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090005382 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 14.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.10 cm |
| Verpakking lengte | 22.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 187 g |
EAN
| EAN | 4104090005382 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Betonnen brugpijlers aankoopt