Faller - Beiers station Weisenbach
- EAN: 4104090101350
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Faller - Beiers station Weisenbach is een prachtig stationsgebouw met drie verdiepingen op een rechthoekig oppervlak. Het station is voorzien van een overdekt perron en diverse perronversieringen, waardoor het een realistische aanvulling is op elke modelspoorbaan in schaal H0.
Met de visuele elementen zoals de dakgootrand met kraagsteenfries aan het vlak hellende dak, komt dit gebouw echt tot leven op uw modelspoorbaan. Het neutrale kleurenpalet zorgt ervoor dat dit Beierse station gemakkelijk te integreren is in verschillende landschappen en decors.
Dit modelbouwdecoratie heeft een verpakking van 27.60 cm breed, 9.40 cm hoog en 38.60 cm lang, met een totaal verpakkingsgewicht van 1092 g. De CE-markering garandeert dat dit product voldoet aan alle EU-veiligheidsnormen en de universele taalhandleiding maakt het eenvoudig om in elkaar te zetten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Beiers station Weisenbach kopen voor de prijs van € 61,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Beiers station Weisenbach te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Beiers station Weisenbach bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 57,59 voor Faller - Beiers station Weisenbach is gemeten op 06-01-2025. De hoogste prijs was € 67,99 op 03-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090101350 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 27.60 cm |
| Verpakking hoogte | 9.40 cm |
| Verpakking lengte | 38.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1092 g |
EAN
| EAN | 4104090101350 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Beiers station Weisenbach aankoopt