Faller - Barak
- EAN: 4104090009472
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een prachtige toevoeging aan jouw modelspoorbaan is de Faller - Barak. Deze houten barak met houten vlonder, overdekte ingang, vensterluiken en met dakvilt gedekt dak is veelzijdig te gebruiken. Of het nu op bouwplaatsen is, in het stationsgebied of in industriegebieden, deze barak voegt een realistisch en authentiek element toe aan jouw treinlandschap. Met zijn schaal H0 formaat past deze barak perfect in diverse settingen en zorgt voor een unieke uitstraling.
Van het gerenommeerde merk Faller komt deze gedetailleerde barak, met een EAN van 4104090009472. De barak is voorzien van een CE markering en heeft een neutrale kleur die gemakkelijk te combineren is met andere elementen van jouw modelspoorbaan. Gemaakt van hoogwaardig metaal en met universele taal handleiding, is dit modelbouwdecoratie van topkwaliteit.
De verpakking van de Faller - Barak heeft een breedte van 7.20 cm, een hoogte van 5.30 cm en een lengte van 11.10 cm. Met een verpakkingsgewicht van 88 g is deze barak eenvoudig te hanteren en te plaatsen op de gewenste locatie op jouw modelspoorbaan. Het ontbreken van een specifiek personage maakt deze barak ideaal voor diverse situaties en scenario's op jouw treinbaan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - Barak kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Barak te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Barak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,99 voor Faller - Barak is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 28,94 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090009472 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 7.20 cm |
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 11.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 88 g |
EAN
| EAN | 4104090009472 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Barak aankoopt