Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie
- EAN: 4104090001308
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie is een prachtig gedetailleerd model met een aangebouwd loodsje en planken-betimmering rondom de zolder. Aan de zijkant is een schuur aangebouwd en de bovenverdieping heeft beschot. Dit model maakt deel uit van de schaal H0 en is perfect voor liefhebbers van modelspoorwegen die op zoek zijn naar authentieke details in hun landschapsontwerp.
Het Baanwachtershuisje is gemaakt door Faller, een toonaangevend merk in de modelbouwsector. Met een CE-markering voor kwaliteit en veiligheid, is dit model vakkundig vervaardigd van hoogwaardig kunststof. De neutrale kleur maakt het gemakkelijk te integreren in elke modeltreinlayout, terwijl de gedetailleerde afmetingen van 14 cm breed, 4.30 cm hoog en 22.30 cm lang zorgen voor realistische proporties in elke setting.
Dit modelbouwdecoratie heeft een universele taalhandleiding, waardoor het gemakkelijk is om in elkaar te zetten en te plaatsen. Het is een gebouwstype modelbouwdecoratie, ideaal voor het creëren van een sfeervolle en authentieke sfeer op uw modelbaan. Met een verpakkingsgewicht van 192 g is dit Baanwachtershuisje een waardevolle toevoeging aan elke verzameling en zal het zeker de aandacht trekken van bewonderaars.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie is gemeten op 21-12-2024. De hoogste prijs was € 45,99 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 27,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090001308 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 22.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 192 g |
EAN
| EAN | 4104090001308 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller Baanwachtershuisje Modelbouwdecoratie aankoopt