Faller - 8 Fietsen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090809010
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Faller - 8 Fietsen is een geweldige keuze voor modelbouwliefhebbers met een passie voor schaal H0. Dit product van het merk Faller wordt geleverd in een neutrale kleur en is gemaakt van hoogwaardig metaal. Met een verpakking die 9.70 cm breed, 3 cm hoog en 11.20 cm lang is, is dit modelbouwdecoratie-item perfect voor het toevoegen van een uniek tintje aan je modelspoorwegomgeving.
De set bevat 8 prachtig gedetailleerde fietsen die kunnen worden gebruikt om een realistische sfeer te creëren in jouw modelbouwproject. Of je nu een gebouw aan het opbouwen bent of gewoon op zoek bent naar leuke toevoegingen, deze fietsen zijn een must-have voor elke verzamelaar. Met een verpakkingsgewicht van slechts 7 g zijn ze ook gemakkelijk te hanteren en te plaatsen.
Dankzij de universele taalhandleiding zal het in elkaar zetten van deze modelbouwsets een eitje zijn. Of je nu een ervaren bouwer bent of net begint, deze fietsen zullen zeker een glimlach op je gezicht toveren. Bestel vandaag nog de Faller - 8 Fietsen en maak je modelspoorwegomgeving compleet met dit prachtige stukje hobbybouwspeelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 8 Fietsen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,29 voor Faller - 8 Fietsen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 18-12-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 10-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090809010 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 9.70 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 11.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
EAN
| EAN | 4104090809010 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 8 Fietsen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt