Faller 231721 N Brandend belastingkantoor
- EAN: 4104090317218
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een klassieker die velen kennen: het brandende belastingkantoor van Faller in schaal N. Dit bouwpakket heeft een uniek karakter dankzij de verweerde gevel, die van rook doordrenkt is. Voor een extra realistisch effect kan dit model worden uitgerust met een rookgenerator (art. 180690) en een brandvlam (art. 180695).
Het model wordt geleverd met 149 afzonderlijke onderdelen in 8 kleuren, raamfolie, een gordijnmasker en een montagebeschrijving. Met een productbreedte van 67 cm en een productlengte van 101 cm is dit een gedetailleerde toevoeging aan elke modelspoorbaan in schaal N.
Dit Faller brandend belastingkantoor is voorzien van een CE-markering en instructies in meerdere talen, waaronder Duits, Engels en Frans. De ondergrond van het model is geschikt voor gras en de verpakking heeft een breedte van 6.70 cm, een hoogte van 10 cm en een lengte van 10.10 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller 231721 N Brandend belastingkantoor kopen voor de prijs van € 35,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller 231721 N Brandend belastingkantoor te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller 231721 N Brandend belastingkantoor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,99 voor Faller 231721 N Brandend belastingkantoor is gemeten op 05-01-2025. De hoogste prijs was € 42,98 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090317218 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 67 cm |
| Product lengte | 101 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 6.70 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10.10 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4104090317218 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller 231721 N Brandend belastingkantoor aankoopt