Faller 231714 N Voetgangersbrug
- EAN: 4104090317140
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Nu introduceert Faller de 231714 N Voetgangersbrug, een prachtig bouwpakket voor modelspoorliefhebbers vanaf 15 jaar. Met een schaal van N en een lengte van 250 mm is deze voetgangersbrug een geweldige toevoeging aan uw modelspoorbaan uit het tijdperk I.
De Faller voetgangersbrug heeft een indrukwekkende breedte van 140 mm, waardoor het een opvallend element zal zijn in uw miniatuurwereld. Dit bouwpakket wordt geleverd met gedetailleerde instructies in het Duits, Engels en Frans, waardoor het gemakkelijk is om de brug in elkaar te zetten en te plaatsen op een grasachtige ondergrond.
Dankzij de CE-markering kunt u er zeker van zijn dat dit product voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. De verpakking van de voetgangersbrug heeft een breedte van 14 cm, een hoogte van 8,60 cm en een lengte van 25 cm. Bovendien heeft dit model geen voeding nodig, waardoor het een eenvoudige maar prachtige aanvulling is op uw modelspoorwegcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller 231714 N Voetgangersbrug kopen voor de prijs van € 41,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller 231714 N Voetgangersbrug te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller 231714 N Voetgangersbrug bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,99 voor Faller 231714 N Voetgangersbrug is gemeten op 17-01-2025. De hoogste prijs was € 45,98 op 25-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090317140 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 140 cm |
| Product lengte | 250 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 8.60 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4104090317140 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller 231714 N Voetgangersbrug aankoopt