Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090809256
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller - 20 Boomstammen zijn perfect voor het toevoegen van een authentiek tintje aan uw modelspoorbaan in schaal H0. Deze boomstammen, geproduceerd door Faller, zijn gemaakt van hoogwaardig metaal en hebben een neutrale kleur, waardoor ze geschikt zijn voor diverse landschappen en decors.
Deze modelbouwdecoratie is ideaal voor het creëren van realistische bosscènes en het verfraaien van uw modelspoorweg met natuurlijke elementen. De set wordt geleverd met 20 gedetailleerde boomstammen, elk met een lengte van 19.50 cm en een gewicht van 13 g, waardoor ze gemakkelijk te plaatsen en te verplaatsen zijn.
Dankzij de universele taalhandleiding is deze set eenvoudig in elkaar te zetten en te gebruiken, waardoor het geschikt is voor zowel beginners als ervaren modelbouwers. Of u nu een gebouw, landschap of diorama decoreert, de Faller - 20 Boomstammen voegen zeker een vleugje authenticiteit toe aan uw project.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
- Op dit moment is Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,69 voor Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,75 op 14-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,06. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090809256 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 13.80 cm |
| Verpakking hoogte | 0.60 cm |
| Verpakking lengte | 19.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13 g |
EAN
| EAN | 4104090809256 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 20 Boomstammen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt