Faller - 2 Inspectiekuilen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090001360
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller - 2 Inspectiekuilen
Ben je op zoek naar leuke modelbouwsets voor kinderen? Dan zijn de Faller - 2 Inspectiekuilen precies wat je zoekt! Met deze hobbybouwspeelgoed kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten en hun eigen unieke wereld bouwen.
Deze set wordt geleverd met modelverf en accessoires, waardoor kinderen hun inspectiekuilen tot in de kleinste details kunnen personaliseren. De schaal H0 zorgt voor gedetailleerde en realistische creaties die zeker indruk zullen maken op jonge en enthousiaste bouwers.
De inspectiekuilen hebben een neutrale kleur en zijn gemaakt van hoogwaardig metaal. Het personage van toepassing is "Nee", wat betekent dat kinderen hun verbeelding kunnen gebruiken om elke rol te spelen die ze maar willen. De universele taalinstructies maken het voor kinderen van alle leeftijden gemakkelijk om aan de slag te gaan en te genieten van het bouwproces.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - 2 Inspectiekuilen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 46,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - 2 Inspectiekuilen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 2 Inspectiekuilen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 46,94 voor Faller - 2 Inspectiekuilen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,14 op 17-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,20. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090001360 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 14.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.10 cm |
| Verpakking lengte | 22.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 196 g |
EAN
| EAN | 4104090001360 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 2 Inspectiekuilen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt