Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren Geverfd, Staand
- EAN: 4104090559069
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren zijn prachtig geverfde en staande figuren die perfect passen bij modelspoor schaal N. Deze zwarte kopschapen zijn ontworpen als een origineelgetrouw model, exact op schaal, waardoor ze ideaal zijn voor volwassen verzamelaars. Let op dat bij herdruk de kleur licht kan afwijken van de afgebeelde figuren, aangezien de illustratie vergelijkbaar is.
Deze figuren zijn van het populaire merk Faller en hebben het EAN-nummer 4104090559069. Ze zijn voorzien van CE-markering en zijn geschikt voor verschillende talen, waaronder Duits, Engels en Frans. De figuren worden geleverd op een ondergrond van gras en hebben geen specifieke voeding nodig, wat handig is voor diverse modelbouwprojecten.
Met een verpakking die 0 cm breed, hoog en lang is, zijn deze zwarte kopschapen gemakkelijk op te bergen en te vervoeren. Bovendien voldoen ze aan de eWaste-standaarden, wat betekent dat ze geen elektronisch afval vormen. Voeg deze gedetailleerde en realistische figuren toe aan je modelspoorbaan en breng de omgeving tot leven met deze hoogwaardige en diverse creaties.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren Geverfd, Staand kopen voor de prijs van € 41,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren Geverfd, Staand te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren Geverfd, Staand bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,96 voor Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren Geverfd, Staand is gemeten op 09-01-2025. De hoogste prijs was € 41,99 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090559069 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4104090559069 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller 155906 N Zwarte kopschapen figuren Geverfd, Staand aankoopt