Faller 131322 H0 Woonhuis met rieten dak
- EAN: 4104090313227
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het Faller 131322 H0 woonhuis met rieten dak, een prachtig en eenvoudig te bouwen modelbouwpakket dat de charme van een noordelijk huis vastlegt. Dit gedetailleerde model neemt weinig ruimte in beslag op uw modelspoorbaan, maar maakt toch een indrukwekkende impact op uw landschap.
Dit modelbouwpakket bestaat uit 25 onderdelen in 3 kleuren, waardoor het niet alleen leuk is om te bouwen, maar ook een visueel aantrekkelijke toevoeging vormt aan uw modelwereld. Met duidelijke montage-instructies in het Duits, Engels en Frans, kunt u met vertrouwen aan de slag, ongeacht uw ervaring met modelbouw.
Het huis heeft een schaal van H0, wat het perfect maakt voor een realistische weergave in uw bestaande modelspooromgeving. Dankzij de CE-markering is het ook veilig voor gebruik, zodat u zonder zorgen kunt genieten van uw hobby.
Met een productlengte van 98 cm en een breedte van 74 cm biedt het Faller woonhuis voldoende details en mogelijkheden voor personalisatie, ideaal voor zowel beginnende als ervaren modelbouwers. Dit huis creëert niet alleen een authentiek landschap, maar nodigt ook uit tot creativiteit en verbeelding.
Bij de aanschaf van het Faller 131322 woonhuis met rieten dak haalt u niet alleen een mooi model in huis, maar ook een stukje cultuur dat uw modelbaan tot leven brengt. Haal vandaag nog de noordelijke charme in uw modelspoorbaan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller 131322 H0 Woonhuis met rieten dak kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller 131322 H0 Woonhuis met rieten dak te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller 131322 H0 Woonhuis met rieten dak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Faller 131322 H0 Woonhuis met rieten dak is gemeten op 15-01-2026. De hoogste prijs was € 17,99 op 26-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090313227 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 74 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 7.40 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.80 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4104090313227 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller 131322 H0 Woonhuis met rieten dak aankoopt