Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap
- EAN: 4104090301651
- Categorie(n): Modelbouw ondergrondplaat
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap is een essentiële toevoeging aan je modelspoorbaan. Met deze transportband kun je schotter, zand en steenslag realistisch transporteren. Het model is ontworpen met een afdekkap van golfplaat om het stortgoed te beschermen tijdens het transport. Deze transportband kan ook perfect gecombineerd worden met het moderne grindwerk model (artikel 130164) van Faller.
Hoewel dit model geen functionele werking heeft, draagt het zeker bij aan de realistische uitstraling van jouw modelspoorweg. De set wordt geleverd met 32 afzonderlijke onderdelen, vergezeld van een duidelijke montagebeschrijving voor een eenvoudige installatie.
De Faller 130165 H0 Transportband is op schaal H0 en behoort tot het merk Faller. Het product is voorzien van een EAN-code: 4104090301651. Met zichtbare CE-markering voldoet dit model aan alle veiligheidsnormen en voorschriften.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,00 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090301651 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type ondergrond | Gras |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4104090301651 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller 130165 H0 Transportband met afdekkap aankoopt