Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090101466
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 is een prachtige toevoeging aan de modelbouwsets voor kinderen. Met dit bouwpakket kunnen kinderen hun creativiteit en bouwvaardigheden naar een hoger niveau tillen. Het station komt van het gerenommeerde merk Faller en staat garant voor hoogwaardige kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 85,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 85,94 voor Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 101,99 op 13-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090101466 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 4104090101466 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 1:87 Station Gomadingen (4/22) *fa110146 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt