Faller - 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN (?/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090313685
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN is een prachtige toevoeging voor liefhebbers van modelbouw. Met een schaal van H0 biedt deze kraan realistische details en een hoogwaardige afwerking. Het merk Faller staat garant voor kwaliteit en vakmanschap, wat terug te zien is in dit model. Met een EAN-code van 4104090313685 is de authenticiteit van dit product gegarandeerd.
De neutrale kleur en het gebruik van metaal maken deze brugkraan een duurzame keuze voor elke modelbouwcollectie. Dit model is niet gebonden aan een specifiek personage en de handleiding is universeel in meerdere talen beschikbaar. Of je nu een ervaren modelbouwer bent of een beginner, deze brugkraan biedt urenlang bouwplezier en creativiteit.
Met een verpakkingsbreedte van 13.70 cm, hoogte van 3.60 cm en lengte van 27.30 cm is dit model eenvoudig op te bergen en te vervoeren. Met een verpakkingsgewicht van 183 g is deze kraan ook geschikt als cadeau voor een andere modelbouwliefhebber. Voeg deze hoogwaardige modelbouwdecoratie toe aan je collectie en laat je verbeelding de vrije loop!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN (?/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN (?/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN (?/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Faller - 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN (?/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 29,88 op 12-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,89. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090313685 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 13.70 cm |
| Verpakking hoogte | 3.60 cm |
| Verpakking lengte | 27.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 183 g |
EAN
| EAN | 4104090313685 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 1/87 CONTAINERBRUGKRAAN (?/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt