Faller - 1:160 Oude Stadstoren Met Muur (3/22) *fa232171 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090321710
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Faller - 1:160 Oude Stadstoren Met Muur (3/22) *fa232171 is een prachtige toevoeging aan de modelbouwsets voor kinderen. Met deze hobbybouwspeelgoed set kunnen kinderen zich urenlang vermaken terwijl ze hun creativiteit en bouwvaardigheden ontwikkelen. De set wordt geleverd met modelverf en accessoires om het bouwproces nog leuker en realistischer te maken.
Deze Stadstoren Met Muur behoort tot de categorie Spoorweg Landschap en heeft een schaal van N - 1:160. Het bouwpakket bevat alles wat nodig is om een prachtig Town & Village gebouw in elkaar te zetten. Met een minimale leeftijd van jaar is dit een geschikte activiteit voor jonge modelbouwers die willen beginnen met het bouwen van hun eigen stad.
Het materiaal van deze set is hoogwaardig kunststof en heeft een CE-markering voor veilig gebruik. De taal van de handleiding is universeel, waardoor het voor iedereen eenvoudig is om de instructies te volgen. Dit modelbouwdecoratie heeft een straatdecoratie thema en wordt geleverd in een verpakking met afmetingen van 0 cm bij 0 cm bij 0 cm, met een gewicht van 0 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 1:160 Oude Stadstoren Met Muur (3/22) *fa232171 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 56,94 voor Faller - 1:160 Oude Stadstoren Met Muur (3/22) *fa232171 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 16-01-2025. De hoogste prijs was € 83,99 op 15-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090321710 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 4104090321710 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 1:160 Oude Stadstoren Met Muur (3/22) *fa232171 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt