Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090827427
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de betoverende wereld van modelbouw met de Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23). Dit hoogwaardige modelbouwpakket biedt urenlang creatief plezier voor zowel kinderen als volwassenen. Het is specifiek ontworpen voor fijnproevers van modelbouw en past perfect in elke spoorweglandschapsetting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 80,14. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 71,94 voor Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 81,57 op 18-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,63. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal Z |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090827427 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 3.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.70 cm |
| Verpakking lengte | 10.20 cm |
EAN
| EAN | 4104090827427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - 1/160 OUDE SPINNERIJ (5/23) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt