Ezeltje Strekje - Kinderspel
- EAN: 5010994887728
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:33:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar eindeloos plezier met Ezeltje Strekje, het spannende behendigheidsspel voor kinderen vanaf 4 jaar! Dit unieke spel daagt spelers uit om zo veel mogelijk voorwerpen aan het zadel van de humeuurlijke ezel, Grauwtje, te hangen. Maar pas op, want als Grauwtje te zwaar beladen is, dan schopt hij en vliegen de spullen in het rond!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Ezeltje Strekje - Kinderspel kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ezeltje Strekje - Kinderspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ezeltje Strekje - Kinderspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Ezeltje Strekje - Kinderspel is gemeten op 30-12-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 30-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro Gaming |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuten |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 483805680 |
| EAN | 5010994887728 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Maximaal aantal spelers | 11 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5010994887728 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ezeltje Strekje - Kinderspel aankoopt