Exploding Minions - Engelstalig Kaartspel
- EAN: 0852131006495
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontketen de minions (en bananas)! Exploding Minions is een Engelstalig kaartspel voor mensen die houden van bananen, explosies, vurige eenhoorns en soms ook brandkranen. De Minions betreden het Exploding Kittens universum in deze gelicenseerde Minions editie met 72 kaarten met Minions illustraties. Het doel is om niet te ontploffen, dankzij een Exploding Minion kaart. Met een Defuse kaart ben je veilig voor een Exploding Minion, terwijl je de overige kaarten gebruikt om de Exploding Minion kaarten te ontwijken. Naast de Exploding Minion en Defuse kaarten bevat deze set ook kaarten zoals Attack, Nope, See the Future, Skip, Shuffle, Draw from the Bottom, Clone en character cards.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Exploding Minions - Engelstalig Kaartspel kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Exploding Minions - Engelstalig Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Exploding Minions - Engelstalig Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,94 voor Exploding Minions - Engelstalig Kaartspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,99 op 12-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
Productinformatie
| Merk | Exploding Kittens |
| EAN | 0852131006495 |
Character
| Personage | 12490197 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 147 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 213 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0852131006495 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Exploding Minions - Engelstalig Kaartspel aankoopt