EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig
- EAN: 8721114996561
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet deze zomer van gemak en comfort met het EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad. Dit zwembadpakket is zorgvuldig samengesteld door onze experts, zodat u alles in één keer ontvangt en geen gedoe heeft met het uitzoeken van accessoires. Met een stevig gepoedercoat stalen frame en sterke poten staat dit zwembad altijd stabiel voor jarenlang speelplezier.
Het zwembad heeft een afmeting van 300 x 200 x 65 cm en biedt ruimte aan 4 personen. Dankzij de meegeleverde filterpomp van 1136 liter per uur kunt u altijd genieten van fris zwembadwater. Ook het sterke afdekzeil zorgt ervoor dat vuil buiten blijft en de warmte langer behouden wordt.
Met het inbegrepen onderhoudspakket houdt u uw zwembad in topconditie gedurende de hele zomer. Het pakket bevat onder andere een handige chloordrijver en 75 teststrips om de waterkwaliteit te meten. Daarnaast worden de WAYS D'luxe vloertegels meegeleverd, waardoor uw zwembadbodem goed beschermd is en u extra comfort ervaart.
Het EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad is een musthave voor in uw tuin. Met dit complete pakket bent u verzekerd van zorgeloos zwemplezier voor het hele gezin. Bestel nu en profiteer van deze extra voordelige aanbieding!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig kopen voor de prijs van € 320,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 211,95 voor EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 357,00 op 21-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 145,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | EXIT |
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter | 300 cm |
| Inhoud | 3700 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | EXIT |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 22 kg |
| EAN | 8721114996561 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30.00.32.00-Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 200 cm |
| Product hoogte | 65 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 125 cm |
EAN
| EAN | 8721114996561 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EXIT Rechthoekig Stone Frame Zwembad - 300 x 200 x 65 cm - Inclusief Pomp Afdekzeil - Onderhoudspakket - Vloertegels - Nu extra voordelig aankoopt