ESTARK Luxe Speelkaarten - 2 sets - Plastic Coating - Poker Kaarten - kaartspel - Spelkaarten - Spel Kaart - 2 x 56 - Gezelschapsspel - Spelen - Playing Cards - Cijfer In Alle 4 De Hoeken - 2 STUKS
- EAN: 6090918286218
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de ESTARK Luxe Speelkaarten beleef je urenlang speelplezier! Deze set bevat twee volledige sets speelkaarten met een plastic coating, waardoor ze lang meegaan. De kaarten zijn geschikt voor verschillende kaartspellen, waaronder poker, en zijn voorzien van cijfers in alle vier de hoeken, waardoor ze zowel voor rechtshandigen als linkshandigen ideaal zijn.
De speelkaarten worden geleverd in vier aparte verpakkingen en zijn dun geplastificeerd. De set wordt compleet geleverd met 2 x Set Luxe Speelkaarten, zodat je direct kunt starten met spelen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar is dit kaartspel geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het spel kan gespeeld worden in 60 minuten en ondersteunt meerdere talen, waaronder Duits, Engels, Frans en Nederlands.
De afmetingen van de verpakking zijn 120 mm lang, 90 mm breed en 19 mm hoog, met een gewicht van 0.17 kg. De ESTARK Luxe Speelkaarten hebben een CE-markering en zijn veilig in gebruik voor alle leeftijden. Dit gezelschapsspel met 2 luxe sets is een perfecte toevoeging aan iedere spelletjescollectie, of je nu een beginner bent of een ervaren speler!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je ESTARK Luxe Speelkaarten - 2 sets - Plastic Coating - Poker Kaarten - kaartspel - Spelkaarten - Spel Kaart - 2 x 56 - Gezelschapsspel - Spelen - Playing Cards - Cijfer In Alle 4 De Hoeken - 2 STUKS kopen voor de prijs van € 9,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om ESTARK Luxe Speelkaarten - 2 sets - Plastic Coating - Poker Kaarten - kaartspel - Spelkaarten - Spel Kaart - 2 x 56 - Gezelschapsspel - Spelen - Playing Cards - Cijfer In Alle 4 De Hoeken - 2 STUKS te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat ESTARK Luxe Speelkaarten - 2 sets - Plastic Coating - Poker Kaarten - kaartspel - Spelkaarten - Spel Kaart - 2 x 56 - Gezelschapsspel - Spelen - Playing Cards - Cijfer In Alle 4 De Hoeken - 2 STUKS bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor ESTARK Luxe Speelkaarten - 2 sets - Plastic Coating - Poker Kaarten - kaartspel - Spelkaarten - Spel Kaart - 2 x 56 - Gezelschapsspel - Spelen - Playing Cards - Cijfer In Alle 4 De Hoeken - 2 STUKS is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 9,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 2 x Set Luxe Speelkaarten |
Productinformatie
| Merk | ’merkloos’ |
| MPN (Manufacturer Part Number) | / |
| EAN | 6090918286218 |
| Editie | ESTARK |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | 2 Luxe sets |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 19 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6090918286218 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je ESTARK Luxe Speelkaarten - 2 sets - Plastic Coating - Poker Kaarten - kaartspel - Spelkaarten - Spel Kaart - 2 x 56 - Gezelschapsspel - Spelen - Playing Cards - Cijfer In Alle 4 De Hoeken - 2 STUKS aankoopt