Equivera Stokpaard - Hobby Horse - Stokpaardje Speelgoed - Stokpaardjes - Hobbyhorse Stok Paard - Stokpaarden
- EAN: 8721025975723
- Categorie(n): Stokpaardjes
Ben je op zoek naar een tijdloos stokpaard dat kinderen eindeloos speelplezier biedt? Het Equivera stokpaard is een prachtig ontworpen en hoogwaardig speelgoed gemaakt van hout, met een zacht pluchen hoofd. Dit stokpaard is perfect voor zowel jongens als meisjes die dol zijn op paarden en actief willen spelen. Dankzij de geluidseffecten en het lichte gewicht is dit stokpaard de ideale metgezel voor kleine avonturiers.
Met een eenvoudige druk op de knop op het oor van het paard kunnen kinderen genieten van galop- en hinnikgeluiden, wat hun spel nog realistischer en leuker maakt. Dit stokpaard is gemaakt van hoogwaardig hout en pluche, wat het zowel duurzaam als lichtgewicht maakt. Het is gemakkelijk voor kinderen om mee te spelen en het lage gewicht zorgt ervoor dat ze het stokpaard probleemloos kunnen hanteren tijdens hun avonturen, zowel binnen als buiten.
Het Equivera stokpaard stimuleert kinderen om hun verbeelding te gebruiken tijdens het spelen. Het moedigt actieve beweging aan en helpt bij het ontwikkelen van motorische vaardigheden, balans en coördinatie, terwijl ze genieten van hun ruiterspel. Met afmetingen van ongeveer 96 x 22 x 27 cm en een gewicht van circa 380 g, is dit stokpaard geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Stokpaard - Hobby Horse - Stokpaardje Speelgoed - Stokpaardjes - Hobbyhorse Stok Paard - Stokpaarden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 104,95 voor Equivera Stokpaard - Hobby Horse - Stokpaardje Speelgoed - Stokpaardjes - Hobbyhorse Stok Paard - Stokpaarden is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 127,95 op 29-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Equivera |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kleur | Bruin |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 27 cm |
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 96 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 96 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 400 g |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721025975723 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Stokpaard - Hobby Horse - Stokpaardje Speelgoed - Stokpaardjes - Hobbyhorse Stok Paard - Stokpaarden aankoopt