Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind!
- EAN: 8721255037741
- Categorie(n): Rolschaatsen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Equivera rolschaatsen voor meisjes zijn de perfecte keuze voor jonge skaters die zowel comfort als stijl willen ervaren. Met een trendy kleurenpalet van blauw en koraal, gecombineerd met witte accenten, stralen deze skeelers klasse uit. De stevige constructie met hoogwaardig kunststof en metalen rail zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, terwijl de extra verstevigingen op belaste onderdelen de skates bestand maken tegen intensief gebruik.
De ABEC-7 kogellagers van deze Equivera rolschaatsen minimaliseren rolweerstand en bieden een soepele en dynamische rijervaring. De skates zijn ontworpen voor optimaal comfort met een zachte voering rond de enkel en hiel, en een stevige vetersluiting voor extra veiligheid. Of jouw kind nu graag snelle rondjes draait of langere ritten maakt, deze rolschaatsen bieden de combinatie van retro uitstraling en moderne functionaliteit.
De Equivera rolschaatsen zijn verstelbaar en passen zich aan aan de groeiende voeten van uw kind. Met een maximaal belastbaar gewicht van 60 kg zijn deze skates geschikt voor jonge skaters die op zoek zijn naar avontuur. Een ideaal cadeau voor uw kind om plezier te hebben en tegelijkertijd balans, coördinatie en motorische vaardigheden te ontwikkelen. De ademende materialen zorgen ervoor dat de voeten fris blijven, zelfs tijdens langdurig gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! kopen voor de prijs van € 176,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 176,95 voor Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 176,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunstleer |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.65 kg |
| Schoenmaat | 41 |
Productinformatie
| Kleur | blauw/koraal |
| Materiaal | Kunstleer |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 60 kg |
| Verstelbaar | Ja |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8721255037741 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Sluiting | Veters |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type rolschaats | Opzetrolschaatsen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
EAN
| EAN | 8721255037741 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! aankoopt