Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind!
- EAN: 8721255037291
- Categorie(n): Rolschaatsen
Op zoek naar stijlvolle en comfortabele rolschaatsen voor uw kind? De Equivera Rolschaatsen voor meisjes combineren stijl, veiligheid en comfort in één product. Met verstelbare maten, hoogwaardige materialen en een duurzaam ontwerp zorgen deze rolschaatsen voor uren speelplezier voor uw kind.
Deze rolschaatsen zijn ontworpen om mee te groeien met uw kind dankzij het verstelbare ontwerp. Met de mogelijkheid om de maat aan te passen en de stabiliteit van de aluminium frame bieden deze rolschaatsen een veilige en comfortabele rit voor uw kind.
Met de lichtgevende LED-wielen van de Equivera Rolschaatsen worden skatesessies extra leuk en opvallend. De wielen lichten automatisch op tijdens het rijden, waardoor extra zichtbaarheid en speelplezier gegarandeerd zijn. Bovendien zijn deze wielen onderhoudsvrij en hebben ze geen batterijen nodig.
De rolschaatsen zijn voorzien van ABEC-7-lagers en 82A polyurethaanwielen voor een soepele en stille rit. De TPR-rubber stoppers zorgen voor een snel en veilig remmen, terwijl de enkelondersteuning door middel van drievoudige veterbescherming, 45°-riem en stevige gesp maximale veiligheid biedt voor uw kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 222,95 voor Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 222,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Equivera |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
| Schoenmaat | 37-39 |
Productinformatie
| Kleur | Groente |
| Materiaal | Polyurethaan |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 60 kg |
| Verstelbaar | Ja |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8721255037291 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 37 cm |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| Sluiting | Kliksluiting Veters |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type rolschaats | Opzetrolschaatsen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 37 cm |
| Verpakking lengte | 37 cm |
EAN
| EAN | 8721255037291 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! aankoopt