Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind!
- EAN: 8721255026073
- Categorie(n): Rolschaatsen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar het perfecte cadeau voor uw kind? De Equivera Rolschaatsen voor meisjes zijn ideaal voor jonge beginners die veilig en plezierig willen genieten van skaten! Deze verstelbare rolschaatsen hebben LED-wielen die zonder batterijen werken en zorgen voor een kleurrijke en leuke ervaring. De rolschaatsen zijn verstelbaar in vier maten (S/M/L) waardoor ze lang meegaan en langdurig comfort bieden, zelfs als uw kind groeit.
De harde schaal van de rolschaatsen beschermt het hoofd en de enkels van beginners en biedt optimale bescherming. De rolschaatsen zijn voorzien van klittenband en gespen voor een betere pasvorm, waardoor ze stevig blijven zitten en het risico op blessures wordt verminderd. De comfortabele voering van zweetafvoerend materiaal en zacht katoen zorgt voor een strakke omsluiting en ondersteuning, waardoor vermoeidheid tijdens het skaten wordt verminderd en comfort wordt verhoogd.
Met deze prachtige paarse rolschaatsen kunnen kinderen hun balans, flexibiliteit, kracht en uithoudingsvermogen verbeteren. Een geweldig cadeau voor verjaardagen, Kerstmis of andere speciale gelegenheden. De Equivera Rolschaatsen voldoen aan kwaliteitsnorm EN13899 en hebben een EAN-code: 8721255026073. Let op: niet geschikt voor kinderen onder 5 jaar en gebruik onder toezicht van volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! kopen voor de prijs van € 139,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 139,95 voor Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 139,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Schoenmaat | 33-35 |
Productinformatie
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 60 kg |
| Verstelbaar | Ja |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 54354662 |
| EAN | 8721255026073 |
| Kwaliteitslabel | EN13899 |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Sluiting | Veters Kliksluiting |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type rolschaats | Volledige rolschaatsen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
EAN
| EAN | 8721255026073 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! aankoopt