Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind!
- EAN: 8721255026066
- Categorie(n): Rolschaatsen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar de perfecte rolschaatsen voor je kind? Dan zijn de Equivera Rolschaatsen voor meisjes de ideale keuze! Deze verstelbare rolschaatsen zijn ontworpen om mee te groeien met je kind en bieden comfort, veiligheid en vooral eindeloos plezier. Of je kind nu een beginner is of al meer ervaren, deze rolschaatsen zijn geschikt voor alle niveaus.
Veiligheid staat voorop bij Equivera. De harde schaal die de kop en enkels van de rolschaatsen omwikkelt, zorgt voor extra bescherming, vooral belangrijk voor beginners. De rolschaatsen zijn uitgerust met klittenband en ratelsluitingen voor een stevige pasvorm en om het risico op verstuikingen te verminderen. Daarnaast zijn alle 8 wielen voorzien van kleurrijke LED-lampjes die oplichten tijdens het skaten, wat zorgt voor extra speelplezier!
De voering van de Equivera Rolschaatsen voor meisjes is gemaakt van zweetafvoerend materiaal en omhuld met zacht katoen, waardoor je kind comfortabel kan blijven skaten zonder last te krijgen van vermoeidheid. Deze rolschaatsen zijn niet alleen een geweldig cadeau voor verjaardagen of Kerstmis, maar dragen ook bij aan het verbeteren van balans, flexibiliteit, kracht en uithoudingsvermogen van je kind. Zo geef je jouw kind een geweldige skate-ervaring!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! kopen voor de prijs van € 139,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 139,95 voor Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 139,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Schoenmaat | 37-39 |
Productinformatie
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 60 kg |
| Verstelbaar | Ja |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4365465643 |
| EAN | 8721255026066 |
| Kwaliteitslabel | EN13899 |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 39 cm |
| Product hoogte | 39 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Sluiting | Kliksluiting Veters |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type rolschaats | Volledige rolschaatsen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
EAN
| EAN | 8721255026066 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Rolschaatsen Meisjes - Skeelers Meisjes - Rolschaatsen Kinderen - Cadeautip voor uw kind! aankoopt