Equivera Rad Van Fortuin - Rad - Draairad - Rad Van Fortuin Draaiwiel - Draaiwiel
- EAN: 8721257080127
- Categorie(n): Actiespellen
Op zoek naar een spannende toevoeging aan je feest of evenement? Met het Equivera Draaiend Prijzenwiel is plezier en opwinding gegarandeerd! Dit veelzijdige draaiwiel is ideaal voor allerlei gelegenheden, of het nu een bruiloft, bedrijfsfeest of familiegame night is. Laat het geluk zijn werk doen en ontdek welke prijzen jouw gasten zullen winnen!
Het spelwiel van Equivera biedt een premium spelervaring dankzij de stevige PVC constructie en robuuste metalen basis. Met 10 spannende sleuven zorgt het draaiwiel voor een gelukkige en verrassende speelsessie, terwijl je samen met vrienden en familie geniet van het spel.
Gemak staat voorop met dit draaiwiel, want het is eenvoudig te installeren en op te bergen dankzij het afneembare ontwerp. Neem het overal mee naartoe en zorg ervoor dat je altijd klaar bent voor een spel vol plezier en vreugde. Of je nu een schoolactiviteit, feest of loterij organiseert, dit prijzenwiel is de perfecte keuze voor kinderen, tieners en volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Rad Van Fortuin - Rad - Draairad - Rad Van Fortuin Draaiwiel - Draaiwiel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 102,95 voor Equivera Rad Van Fortuin - Rad - Draairad - Rad Van Fortuin Draaiwiel - Draaiwiel is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 2000,00 op 21-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1897,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.22 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x Equivera Draaiend Prijzenwiel 1x Whiteboardwisser 2x Markers |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8721257080127 |
| Editie | - |
| Materiaal | Plastic |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 12.59 cm |
| Verpakking hoogte | 2.16 cm |
| Verpakking lengte | 14.56 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721257080127 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Rad Van Fortuin - Rad - Draairad - Rad Van Fortuin Draaiwiel - Draaiwiel aankoopt