Equivera Opblaasbare luchtbare luchtbank met draagtas voor camping en strand (rose rood)
- EAN: 8721244649931
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontspan en geniet overal van ultiem comfort met de Equivera opblaasbare luchtbank. Of je nu gaat kamperen, picknicken op het strand of gewoon in je eigen tuin ontspant, deze luchtbank is de perfecte metgezel voor elke gelegenheid.
De luchtbank wordt geleverd met een handige draagtas, waardoor je hem gemakkelijk kunt meenemen en opbergen. Dankzij het lichte gewicht en het compacte ontwerp neem je hem moeiteloos overal mee naartoe.
Gemaakt van duurzaam en waterdicht polyester met een anti-scheurfunctie, biedt deze luchtbank jarenlang plezier en comfort. Bovendien is de bank eenvoudig schoon te maken, aangezien hij veilig is voor de machinewas.
Geen gedoe met een luchtpomp; vul de luchtbank eenvoudig met lucht door de wind en relax meteen. Met zijn opvouwbare en lichte ontwerp is deze luchtbank perfect voor volwassenen die op zoek zijn naar gemak en comfort, ongeacht de locatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Opblaasbare luchtbare luchtbank met draagtas voor camping en strand (rose rood) kopen voor de prijs van € 38,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Opblaasbare luchtbare luchtbank met draagtas voor camping en strand (rose rood) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Opblaasbare luchtbare luchtbank met draagtas voor camping en strand (rose rood) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,09 voor Equivera Opblaasbare luchtbare luchtbank met draagtas voor camping en strand (rose rood) is gemeten op 04-04-2025. De hoogste prijs was € 47,11 op 16-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,02. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Productinformatie
| Kleur | 1 |
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| EAN | 8721244649931 |
| Merk | Equivera |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Product breedte | 1 mm |
| Product hoogte | 1 mm |
| Product lengte | 1 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 1 mm |
| Voedingstype | USB |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721244649931 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Opblaasbare luchtbare luchtbank met draagtas voor camping en strand (rose rood) aankoopt