Equivera Knutselkoffer - Knutselkoffer - Knutselset - Knutselpakket - Knutselen - Knutselen voor Kinderen - Knutselpakket voor Kinderen
- EAN: 8721237096445
- Categorie(n): Hobbypakketten
Laat de creativiteit van je kind tot bloei komen met de Equivera Knutselkoffer! Deze uitgebreide knutselset bevat meer dan 1300 stuks, waardoor je kleine knutselaar eindeloos plezier zal beleven. Of ze nu graag kaarten maken of decoraties ontwerpen, deze set biedt alles wat ze nodig hebben om hun creatieve projecten tot leven te brengen.
Niet alleen zorgt deze knutselkoffer voor uren vermaak, maar het helpt ook bij de ontwikkeling van belangrijke vaardigheden zoals fijne motoriek, geduld en probleemoplossend vermogen. Door samen te knutselen met vriendjes en vriendinnetjes wordt ook sociaal leren en samenwerking gestimuleerd.
De hoogwaardige materialen in deze knutselset, van vilt tot kralen en glitterlijm, zijn veilig in gebruik. De set wordt geleverd in een handige opbergkoffer voor eenvoudig opbergen en organiseren. Perfect voor verjaardagsfeestjes, regenachtige dagen thuis of gewoon een creatieve middag vol plezier!
De Equivera Knutselkoffer is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en is het ideale cadeau voor zowel jongens als meisjes. Of het nu voor Kerst, een verjaardag of gewoon als verrassing is, deze knutselset zal zeker voor veel creatief entertainment zorgen en kinderen kennis laten maken met de wereld van kunst en handvaardigheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Knutselkoffer - Knutselkoffer - Knutselset - Knutselpakket - Knutselen - Knutselen voor Kinderen - Knutselpakket voor Kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 57,95 voor Equivera Knutselkoffer - Knutselkoffer - Knutselset - Knutselpakket - Knutselen - Knutselen voor Kinderen - Knutselpakket voor Kinderen is gemeten op 04-01-2025. De hoogste prijs was € 57,95 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.7 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Papier |
| Verpakkingsinhoud | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
Productinformatie
| EAN | 8721237096445 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Merk | Equivera |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal producten per pakket | 1 |
| Bevat losse glitters | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Feestgelegenheid | Geen feestgelegenheid |
| Geslacht | Meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema | Geen thema |
| Type hobby | Scratch art |
| Verpakking breedte | 17 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721237096445 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Knutselkoffer - Knutselkoffer - Knutselset - Knutselpakket - Knutselen - Knutselen voor Kinderen - Knutselpakket voor Kinderen aankoopt