Equivera Hobby Horse Hindernis - Hobby Horse Spullen - Hobbyhorse Hindernis - Hindernis - Voor Stokpaard
- EAN: 8721257050694
- Categorie(n): Stokpaardjes
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben jij op zoek naar het perfecte obstakel voor je kleine ruiter? Maak kennis met de Equivera Hobby Horse Hindernis, de ideale hindernis ontworpen voor hobby paardenliefhebbers! Deze kleurrijke hindernis vormt een prachtige aanvulling op de speelomgeving van je kind en biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief spel en ontwikkeling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Hobby Horse Hindernis - Hobby Horse Spullen - Hobbyhorse Hindernis - Hindernis - Voor Stokpaard kopen voor de prijs van € 113,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Hobby Horse Hindernis - Hobby Horse Spullen - Hobbyhorse Hindernis - Hindernis - Voor Stokpaard te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Hobby Horse Hindernis - Hobby Horse Spullen - Hobbyhorse Hindernis - Hindernis - Voor Stokpaard bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 113,95 voor Equivera Hobby Horse Hindernis - Hobby Horse Spullen - Hobbyhorse Hindernis - Hindernis - Voor Stokpaard is gemeten op 15-01-2026. De hoogste prijs was € 113,95 op 15-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Equivera |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Kleur | Rood |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Vurenhout |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 92 cm |
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8721257050694 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Hobby Horse Hindernis - Hobby Horse Spullen - Hobbyhorse Hindernis - Hindernis - Voor Stokpaard aankoopt