Equivera Elektrische Tractor Kinderen - Tractor - Elektrische Tractor Buitenspeelgoed - Tractor voor Kinderen
- EAN: 8721206048628
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Wil jij jouw kind de ultieme speelervaring bieden met de Equivera Elektrische Tractor Kinderen? Deze stoere elektrische kindertractor is ideaal voor jonge avonturiers die urenlang speelplezier willen beleven. Dankzij het realistische ontwerp en de veilige functies kunnen kinderen zelfstandig rijden en hun fantasie de vrije loop laten, of het nu in de tuin is of op een andere ondergrond. Met deze elektrische tractor zit je altijd goed!
De Equivera Elektrische Tractor Kinderen is voorzien van een krachtige oplaadbare batterij die zorgt voor continu speelplezier. Met een veilige en stabiele snelheid van maximaal 3 km/u is deze tractor perfect voor jonge bestuurders die hun eerste ritjes maken. Zowel binnen als buiten biedt deze tractor een soepele rit en eindeloos speelplezier.
Veiligheid staat voorop bij de Equivera Elektrische Tractor Kinderen. Door de anti-slipwielen en robuuste constructie is dit voertuig ontworpen met het oog op stabiliteit en duurzaamheid. Kinderen in de leeftijd van 3 tot 6 jaar kunnen veilig spelen met deze tractor, waarbij de maximale snelheid zorgvuldig is ingesteld zodat ze zonder zorgen kunnen genieten van hun avonturen.
De elektrische kindertractor is eenvoudig te besturen dankzij de intuïtieve bedieningselementen. Zelfs de jongste kinderen kunnen moeiteloos met deze tractor rijden, wat bijdraagt aan hun zelfstandigheid en zelfvertrouwen. Het realistische design en de functionele laadschop aan de voorkant vergroten het speelplezier en stimuleren interactief rollenspel.
Met een gewicht van 5.60 kg en afmetingen van 115 x 52 x 55 cm is de Equivera Elektrische Tractor Kinderen een ideale keuze voor jonge kinderen. Deze groen en zwarte tractor, gemaakt van kunststof en metaal, is geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar en heeft een gewichtslimiet van 30 kg. De tractor wordt geleverd met een oplaadbare batterij, oplader en handleiding voor eenvoudig gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Elektrische Tractor Kinderen - Tractor - Elektrische Tractor Buitenspeelgoed - Tractor voor Kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 199,95 voor Equivera Elektrische Tractor Kinderen - Tractor - Elektrische Tractor Buitenspeelgoed - Tractor voor Kinderen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 199,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5.60 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Plastic |
| Voedingstype | Accu |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8721206048628 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 41.5 cm |
| Product gewicht | 5.6 kg |
| Product hoogte | 37 cm |
| Product lengte | 71 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | - |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Tractor |
| Verpakking breedte | 41.5 cm |
| Verpakking hoogte | 37 cm |
| Verpakking lengte | 71 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721206048628 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Elektrische Tractor Kinderen - Tractor - Elektrische Tractor Buitenspeelgoed - Tractor voor Kinderen aankoopt