Met de Equivera Dokterset kunnen kinderen op een creatieve en educatieve manier spelen. Deze 9-delige kinderartsenset is perfect voor de kleine dromers die dokter willen worden. Dankzij de realistische accessoires en kleding kunnen kinderen zich helemaal inleven in de rol van een arts en tegelijkertijd spelenderwijs meer leren over de medische wereld.
De set is gemaakt van comfortabel en ademend materiaal bestaande uit 98% katoen en 2% polyester, waardoor het geschikt is voor elk seizoen. Met vier verschillende maten is deze dokterset ideaal voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud en is het een geweldig cadeau voor verschillende gelegenheden zoals verjaardagen, Kerstmis en Halloween.
Naast de gebruikelijke dokterskleding bevat de set een echte werkende stethoscoop. Deze stethoscoop is volledig functioneel en kan een echte hartslag horen. Veiligheid staat voorop met de aluminiumlegering en medisch rubberen materialen die gebruikt zijn, waardoor duurzaamheid en veiligheid gegarandeerd zijn. Bovendien zijn de gladde randen en stevige constructie ontworpen om gevaarlijke verwondingen te voorkomen en urenlang zorgeloos speelplezier te bieden.
Deze Equivera Dokterset bevordert niet alleen creativiteit en probleemoplossende vaardigheden, maar helpt ook bij de ontwikkeling van teamwerk en communicatievaardigheden door middel van fantasierijk spel. De set bevat onder andere een doktersjurk, operatiepak, stethoscoop, EHBO-doos, ID-kaart, brilmontuur, doktersmuts en een gezichtsmasker. Ideaal voor kinderen die hun verbeelding willen prikkelen en op een leuke manier meer over het medische vakgebied willen ontdekken. Een perfect cadeau voor alle toekomstige artsen in de dop!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Dokterset Speelgoed - Doktersset - Speelgoed Doktersset - Dokterskoffer - Rollenspel - Cadeau bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 81,95 voor Equivera Dokterset Speelgoed - Doktersset - Speelgoed Doktersset - Dokterskoffer - Rollenspel - Cadeau is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 99,95 op 29-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Equivera |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 370 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | roze |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25.60 cm |
| Product gewicht | 370 g |
| Product hoogte | 6.80 cm |
| Product lengte | 27.50 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 25.6 mm |
| Verpakking hoogte | 6.8 mm |
| Verpakking lengte | 27.5 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721025968022 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Dokterset Speelgoed - Doktersset - Speelgoed Doktersset - Dokterskoffer - Rollenspel - Cadeau aankoopt