Equivera Dambord - Dambord met Damstenen - Familiespel - Damset - Schaakbord - Kerstcadeau - Sinterklaas - Sinterklaas Cadeau - Cadeau Voor Vrouw - Cadeau Voor Man - Cadeau Voor Kind - Cadeau
- EAN: 8721237030050
- Categorie(n): Speelborden
Ontdek de charme van het Equivera Dambord, een handgemaakt en opvouwbaar dambord dat perfect is voor liefhebbers van het damspel. Met een compact formaat van 28 x 28 cm is dit dambord ideaal voor zowel thuis als onderweg. Het hoogwaardige gelakte charmehout zorgt voor een stijlvol en duurzaam ontwerp, waardoor elk spel een uniek karakter krijgt.
Dit dambord wordt geleverd met grote speelstukken met een diameter van 2 cm, wat zorgt voor een goede grip en verhoogt het speelcomfort. Daarnaast is het dambord opvouwbaar en draagbaar, waardoor het gemakkelijk mee te nemen is en ideaal is voor onderweg. Met de aanschaf van dit dambord draag je ook bij aan een groenere toekomst, omdat het bedrijf samenwerkt met PUR-PROJET voor herbeplanting van bomen.
Het Equivera Dambord wordt geleverd in een verpakking met een gewicht van 0.50 kg en heeft een universele taalhantering. Dit dambord is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 jaar. De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van elk 300 mm, en bevat ook een set speelstukken. Voor urenlang speelplezier en een stijlvolle toevoeging aan je spelcollectie, is dit dambord een uitstekende keuze.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Dambord - Dambord met Damstenen - Familiespel - Damset - Schaakbord - Kerstcadeau - Sinterklaas - Sinterklaas Cadeau - Cadeau Voor Vrouw - Cadeau Voor Man - Cadeau Voor Kind - Cadeau bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 90,95 voor Equivera Dambord - Dambord met Damstenen - Familiespel - Damset - Schaakbord - Kerstcadeau - Sinterklaas - Sinterklaas Cadeau - Cadeau Voor Vrouw - Cadeau Voor Man - Cadeau Voor Kind - Cadeau is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 110,95 op 29-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2026655233 |
| EAN | 8721237030050 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Schaak veldgrootte | 28 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsinhoud | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8721237030050 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Dambord - Dambord met Damstenen - Familiespel - Damset - Schaakbord - Kerstcadeau - Sinterklaas - Sinterklaas Cadeau - Cadeau Voor Vrouw - Cadeau Voor Man - Cadeau Voor Kind - Cadeau aankoopt