Equivera Armbandjes Maken Set Meisjes - Knutselset Meisjes - Knutselset voor Meisjes - Knutselset Meiden - Sieraden Maken Meisjes - Armbandjes Maken Meisjes - Cadeautip voor uw kind!
- EAN: 8721255012939
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Equivera Armbandjes Maken Set voor meisjes kunnen ze op een creatieve en leuke manier hun eigen vriendschapsarmbanden ontwerpen. Deze knutselset bevat alles wat ze nodig hebben om prachtige armbanden te creëren en biedt urenlang knutselplezier. De set wordt geleverd met 28 bundels draad in 14 levendige kleuren, samen met letterkralen en knopen, zodat elk ontwerp een persoonlijke touch kan krijgen.
Dankzij het slimme ontwerp van de set hebben de meisjes geen tape, spelden of extra handen nodig. De clip en sleuven houden de draden netjes gescheiden en op hun plaats, waardoor het gemakkelijk is om te knutselen. Of ze nu alleen werken of met vrienden, deze armbandenset biedt eindeloos creatief plezier.
De Equivera Armbandjes Maken Set is perfect voor kinderen van alle leeftijden en helpt bij de ontwikkeling van hand-oogcoördinatie, fijne motoriek en logisch denken. Gemaakt van hoogwaardig ABS-materiaal, zorgt de set ervoor dat kinderen minder tijd voor een scherm doorbrengen en volop kunnen genieten van knutselen, terwijl ze hun creativiteit stimuleren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Armbandjes Maken Set Meisjes - Knutselset Meisjes - Knutselset voor Meisjes - Knutselset Meiden - Sieraden Maken Meisjes - Armbandjes Maken Meisjes - Cadeautip voor uw kind! kopen voor de prijs van € 84,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Armbandjes Maken Set Meisjes - Knutselset Meisjes - Knutselset voor Meisjes - Knutselset Meiden - Sieraden Maken Meisjes - Armbandjes Maken Meisjes - Cadeautip voor uw kind! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Armbandjes Maken Set Meisjes - Knutselset Meisjes - Knutselset voor Meisjes - Knutselset Meiden - Sieraden Maken Meisjes - Armbandjes Maken Meisjes - Cadeautip voor uw kind! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 84,95 voor Equivera Armbandjes Maken Set Meisjes - Knutselset Meisjes - Knutselset voor Meisjes - Knutselset Meiden - Sieraden Maken Meisjes - Armbandjes Maken Meisjes - Cadeautip voor uw kind! is gemeten op 04-01-2025. De hoogste prijs was € 84,95 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Equivera |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 400 g |
Productinformatie
| Kleur | Roze Cyan |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsinhoud | - |
Productinformatie
| EAN | 8721255012939 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Merk | Equivera |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal producten per pakket | 1 |
| Bevat losse glitters | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Feestgelegenheid | Geen feestgelegenheid |
| Geslacht | Meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15.5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 23.5 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema | Fantasy |
| Type hobby | Mode ontwerpen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. |
| Verpakking breedte | 15.5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 23.5 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721255012939 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Armbandjes Maken Set Meisjes - Knutselset Meisjes - Knutselset voor Meisjes - Knutselset Meiden - Sieraden Maken Meisjes - Armbandjes Maken Meisjes - Cadeautip voor uw kind! aankoopt