Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant fort 20M / 65.6ft corde rouge
- EAN: 8721244656885
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de kracht van de Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant! Met deze krachtige vismagneet haal je met gemak waardevolle items naar boven. De magneet maakt gebruik van een Ni + Cu + Ni drielaagse coating, waardoor deze een lange levensduur heeft en goed beschermd is tegen beschadiging. Of je nu op zoek bent naar schatten onder water of verloren voorwerpen wilt terugvinden, deze vismagneet is je ideale metgezel.
De magneet heeft een diameter van 75 mm en een indrukwekkende gewichtscapaciteit van 164 kg. Samen met het meegeleverde 20 meter lange rood reddingstouw kun je diep duiken en met vertrouwen items naar boven halen. De magneet is veelzijdig in gebruik en helpt je bij het vinden en vasthouden van verschillende items, of je nu aan het roeien bent, kajakt of gewoon langs de waterkant loopt.
De Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en wordt geleverd in een kleurrijk multi-color ontwerp. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 maanden en een CE markering is dit een veilig en leuk hulpmiddel voor allerlei avonturen aan het water.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant fort 20M / 65.6ft corde rouge kopen voor de prijs van € 37,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant fort 20M / 65.6ft corde rouge te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant fort 20M / 65.6ft corde rouge bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,95 voor Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant fort 20M / 65.6ft corde rouge is gemeten op 04-04-2025. De hoogste prijs was € 48,66 op 16-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,71. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Equivera |
Productinformatie
| Kleur | Multi Color |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| EAN | 8721244656885 |
| Merk | Equivera |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Product breedte | 1 m |
| Product hoogte | 1 m |
| Product lengte | 1 m |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking lengte | 1 mm |
| Voedingstype | USB |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721244656885 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera 362lbs N35 Kit de pêche à aimant fort 20M / 65.6ft corde rouge aankoopt