EPOCH Games Super Mario Spel Maze Game
- EAN: 5054131073711
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 14-05-2026 05:52:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Epoch Super Mario Maze Game kunnen kinderen genieten van een spannend en uitdagend spel met hun favoriete personages uit de Super Mario-wereld. Dit spel is ontworpen om de denkvaardigheden en hand-oog coördinatie van kinderen te stimuleren. Het doel van het spel is om Mario door het doolhof te leiden en de uitgang te vinden, terwijl je obstakels en vijanden vermijdt. Het spel bevat verschillende levels met toenemende moeilijkheidsgraden, waardoor het steeds uitdagender wordt. Met het compacte formaat is het Epoch Super Mario Maze Game ideaal om overal mee naartoe te nemen. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en biedt urenlang speelplezier. Laat je kinderen genieten van de avonturen van Super Mario met dit leuke en educatieve spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys Toychamp Coolshop Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je EPOCH Games Super Mario Spel Maze Game kopen voor de prijs van € 28,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EPOCH Games Super Mario Spel Maze Game te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EPOCH Games Super Mario Spel Maze Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,00 voor EPOCH Games Super Mario Spel Maze Game is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 18-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | EPOCH Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 505413 |
| EAN | 5054131073711 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 10558846 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 131 mm |
| Verpakking lengte | 308 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5054131073711 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EPOCH Games Super Mario Spel Maze Game aankoopt