Engelhart Bingo stiften/markers/dabbers - 3x - blauw/geel/rood - 20 ml
- EAN: 8716096019193
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Engelhart Bingo stiften in de kleuren rood, geel en blauw maak je je bingo kaarten helemaal af. Deze handige dabbers bevatten 20 ml inkt per stift en zijn gemakkelijk schoon te maken. Zo kun je ze ook gebruiken op herbruikbare bingo kaarten. Met de kleuren rood, geel en blauw heb je altijd de juiste kleur bij de hand. De stiften zijn van het merk Engelhart en gemaakt van kunststof.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Spellenrijk Spelhuis Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Engelhart Bingo stiften/markers/dabbers - 3x - blauw/geel/rood - 20 ml kopen voor de prijs van € 2,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Engelhart Bingo stiften/markers/dabbers - 3x - blauw/geel/rood - 20 ml te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Engelhart Bingo stiften/markers/dabbers - 3x - blauw/geel/rood - 20 ml bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,95 voor Engelhart Bingo stiften/markers/dabbers - 3x - blauw/geel/rood - 20 ml is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 3,99 op 23-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Casino/kansspel |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Engelhart |
| EAN | 8716096019193 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 197 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8716096019193 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Engelhart Bingo stiften/markers/dabbers - 3x - blauw/geel/rood - 20 ml aankoopt