Enchantimals Drakenfamilie
- EAN: 0887961972696
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Poppen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 05:52:18 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de betoverende wereld van de Enchantimals Drakenfamilie met de adembenemende Royal Enchantimals familiespeelset. Deze set is perfect voor kinderen vanaf 4 jaar die dol zijn op draken! De set bevat Deanna Draak met haar 3 schattige drakenvriendjes en 4 betoverende accessoires, waaronder een uitnodiging en een cadeautje. Deanna Draak straalt in haar koninklijke outfit met een gouden kroon, een verwijderbare rok en trendy schoenen. Haar levensechte drakenvleugels, staart en oortjes maken haar extra speciaal, precies zoals die van haar beste vriendjes.
Kinderen kunnen zich helemaal uitleven in koninklijke avonturen en fantasierijk spel met deze betoverende Enchantimals familiespeelset. De kleintjes zullen dol zijn op het urenlang spelen met de 4 figuren uit deze set. De afwijkende kleuren en versieringen zorgen voor een verrassend en creatief spel. Let op, de poppen kunnen niet los staan, maar dat zal de fantasie van je kinderen niet beperken tijdens het spelen met deze magische drakenfamilie.
Met een gewicht van slechts 0.18 kg is deze Enchantimals Drakenfamilie een lichtgewicht speelset die gemakkelijk overal mee naartoe kan worden genomen. De meerkleurige draken en accessoires zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn niet wasbaar. Geen enkele batterij is vereist voor dit speelgoed, waardoor kinderen direct kunnen genieten van dit magische speelavontuur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Enchantimals Drakenfamilie kopen voor de prijs van € 28,23. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Enchantimals Drakenfamilie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Enchantimals Drakenfamilie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Enchantimals Drakenfamilie is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 28,23 op 16-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,24. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 4 jaar |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 8 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GYJ09 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | 16540139 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Minipop |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961972696 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Enchantimals Drakenfamilie aankoopt